Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Media o nas

Media o nas

Artykuły

Telewizyjna Trzynastka

2016-11-03

Jest nam bardzo miło poinformować, że artykuł o naszej szkolnej telewizji ukazał się w listopadowym wydaniu Jasne, że Częstochowa. Jest to miesięcznik wydawany przez Urząd Miasta w Częstochowie. Autorem tekstu jest pan redaktor Michał Wilk, a zdjęć pan Łukasz Kolewiński. Zapraszamy do lektury!

 

LINK DO CAŁEGO NUMERU

Czytaj więcej o: Telewizyjna Trzynastka

Likwidować czy nie?

2016-10-04

TV Orion: "Reforma polskiej szkoły zapowiedziana przez Annę Zalewską, minister edukacji narodowej, powoli staje się faktem. Najwięcej emocji, tych pozytywnych i negatywnych budzi likwidacja gimnazjów. Negatywne nastroje odczuwalne są głównie wśród nauczycieli. Czy faktycznie reforma będzie błędem? o tym porozmawiamy z Maciejem Wawrzaszkiem - dyr. Gimnazjum nr 13."

Czytaj więcej o: Likwidować czy nie?

O nas w TV Orion

2016-09-29

Informacje o wyremontowanej sali gimnastycznej w naszej placówce ukazały się w jedynym z wydań TV Orion. Polecamy ! Warto zobaczyć !

 

 

Czytaj więcej o: O nas w TV Orion

Targi edukacyjne Gimnazjum nr 13 na antenie TV Orion

2016-07-20

 We wtorek, 26 kwietnia, w „Trzynastce” odbyły się targi edukacyjne. W tym dniu do naszego gimnazjum przybyli przedstawiciele wielu częstochowskich szkół ponadgimnazjalnych.

Relacja w TV Orion

 

Czytaj więcej o: Targi edukacyjne Gimnazjum nr 13 na antenie TV Orion

TV13 w Telewizji NTL

2016-07-20

W naszym gimnazjum gościła ostatnio ekipa telewizji NTL. Dziennikarze nagrywali materiał o funkcjonowaniu TV13. Relację z tej wizyty widzowie NTL-u mogli zobaczyć w głównym serwisie informacyjnym w piątek, 11 grudnia. Była także wzmianka o naszej szkolnej telewizji w „Tygodniu Częstochowskim”, który został wyemitowany w poniedziałek, 14 grudnia. Poniżej zamieszczamy linki do internetowych wydań obu emisji.

11 grudnia
14 grudnia
Czytaj więcej o: TV13 w Telewizji NTL

eTwinning w Radiu Fiat i Telewizji NTL

2016-07-20

Przedstawiamy LINK do rozmowy, która odbyła się na antenie Radia Fiat, gdzie gościła p. Barbara Janicka wraz z naszymi uczennicami. Tematem rozmowy był projekt eTwinning, realizowany w naszej szkole.

Materiał na ten sam temat zamieściła także telewizja NTL. Zachęcamy do oglądania.

Czytaj więcej o: eTwinning w Radiu Fiat i Telewizji NTL

Zapowiedź dnia otwartego na falach Radia Fiat

2016-07-20

Gimnazjum nr 13 ponownie na falach Radia FIAT

2016-07-20

W związku z sukcesem szkolnego projektu eTwinning, radio FIAT zaprosiło do studia p. Barbarę Janicką - szkolnego koordynatora projektu. Wraz z nią w rozmowie uczestniczyły: Laura Barberis i Blanka Król z kl. IIIa oraz Natalia Korbiak i Zuzia Mlek z kl. IIIc. Zachęcamy do wysłuchania audycji - w tym celu prosimy kliknąć na link poniżej. 

http://czestochowskie24.pl/rozmowa-dnia/etwinning-w-gimnazjum-nr-13/

Czytaj więcej o: Gimnazjum nr 13 ponownie na falach Radia FIAT

Gimnazjum 13 na falach radia FIAT

2016-07-20