Czekamy na gości z Niemiec i Ukrainy!!!

Młodzież z naszej szkoły uczestniczy w międzynarodowej wymianie. Współpracujemy ze szkołami z Niemiec i Ukrainy. Byliśmy już w Konstancji i Lwowie. Teraz pora na to, aby nasi partnerzy z Wschodu i Zachodu Europy poznali Polskę !!!

W dniach 30.09.- 06.10.2017 r. w naszej szkole odbędzie się spotkanie uczestników projektu „Leben in einer Welt ohne Grenzen?” Będzie to już trzeci i ostatni etap przedsięwzięcia dofinansowanego przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży. Na to spotkanie długo czekaliśmy ! Oprócz pracy nad projektem uczniowie ze szkół partnerskich w Konstancji i Lwowie poznają nasze rodziny, przyjaciół i szkołę. Zamierzamy pokazać im Częstochowę i skrawek Jury Krakowsko- Częstochowskiej. Przed nami również wycieczki do Wieliczki, Krakowa i Tarnowskich Gór. Koordynatorem projektu jest p. Barbara Moroz.

BJ

Program wizyty