Pierwsze półrocze za nami….

W środę, 22 marca podsumowaliśmy pierwsze półrocze nauki. Podczas apelu, który odbył się w sali gimnastycznej, mówiliśmy o naszych sukcesach. Musieliśmy także powiedzieć o tych nieprzyjemnych sprawach, z którymi także mamy do czynienia w naszej szkole.

Zacznijmy jednak od spraw miłych. Podsumowując pierwsze półrocze miło nam poinformować, że najwyższą średnią w szkole uzyskali uczniowie kl. I a. Na drugim miejscu uplasowali się wychowankowie kl. III a, a na trzecim kl. III b.
Była też okazja, aby wręczyć nagrody uczniom, którzy startowali w konkursach wewnątrzszkolnych i międzyszkolnych. Miło nam poinformować, że w Walentynkowym Konkursie Wokalno - Recytatorskim pierwsze miejsce zajęły uczennice klas trzecich: Klaudia Grobelak, Oliwia Tatarkiewicz i Marta Polis.
Największe brawa otrzymali jednak uczniowie kl. III a, którzy w tym konkursie…byli bezkonkurencyjni. Jury przyznało Nagrodę Specjalną dla: Sandry Imiłowskiej, Zuzanny Rabendy, Wojciecha Bojarskiego i Michała Miszewskiego. O nich – tak uważa jury – niebawem w naszym kraju będzie głośno. Bardzo głośno !
To o miłych sprawach. Teraz o tych, których musimy się wstydzić. Dyrektor szkoły p. M. Wawrzaszek udzielił na forum naszej szkolnej społeczności nagany uczniowi kl. II c. Jest to – niestety – druga nagana na forum szkoły, którą temu uczniowi udzielono.
cw, foto: A. Jakubas