Bal z przesłaniem. Zbieramy na szkołę!

Dyrektor szkoły wydał okolicznościowe zarządzenie: „ Każdy, kto przybył na bal, jest zobowiązany dobrze się bawić”. I tak było! Zabawa – cel nadrzędny, drugi cel – pomoc szkole. I jedno i drugie udało się zrealizować !!!

Był bal. Bal andrzejkowy. W lokalu przy ul. Jana Pawła II. DJ Mati serwował wspaniałą muzykę, kuchnia częstowała dobrymi potrawami, a uczestnicy balu bawili się świetnie. Każdemu dopisywał dobry humor. To już za nami. Teraz konkrety.

Dyrektor Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Częstochowie – Maciej Wawrzaszek - składa serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, która podjęła się trudu finansowego wsparcia naszej placówki i zorganizowała I Charytatywny Bal Andrzejkowy. W trakcie balu zebrano 7685 zł., które zostaną przeznaczone na wymianę drzwi w salach lekcyjnych. W tym miejscu pragnę podziękować licznym sponsorom, którzy przyczynili się do wsparcia balu.

Szczególne słowa uznania należą się komitetowi organizacyjnemu: Pani Edycie Michnickiej, Pani Wioletcie Ciszewskiej, Pani Adzie Ciałowicz i Pani Anicie Narolskiej. Bez ich zaangażowania ta impreza nie mogłaby się odbyć. Dziękuję koleżankom: Agacie Karasińskiej, Joannie Nagel i Agacie Sokołowskiej za wsparcie i pomoc w organizacji imprezy.
Za szlachetność i pomoc na rzecz szkoły jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Maciej Wawrzaszek