Powstanie bieżnia! Dziękujemy!!

Znamy już wyniki głosowania mieszkańców naszej dzielnicy w trzeciej edycji budżetu obywatelskiego. Pomysł, aby przy Gimnazjum nr 13 i SP nr 13 powstała bieżnia poparło 2867 osób. Co to oznacza? Będziemy mieli bieżnię !!!!

Dyrektor gimnazjum – p. Maciej Wawrzaszek – dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu i poparli akurat ten projekt: rodzicom naszych uczniów, gimnazjalistom, przyjaciołom szkoły, mieszkańcom dzielnicy, którzy zdecydowali się oddać swój głos na budowę bieżni. – Jesteśmy przeszczęśliwi, że to nasze marzenie, dzięki Państwu, uda się zrealizować – mówi dyrektor „Trzynastki”. – Bieżnia będzie służyła nie tylko uczniom naszych szkół, ale także wszystkim mieszkańcom Lisińca, którzy lubią aktywny wypoczynek. Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy!
cw