Promujemy w szkole zdrową żywność!

Zdrowe odżywianie przynosi wiele korzyści! To niezaprzeczalny fakt! Dlatego też w naszej szkole od wielu lat promujemy zasady zdrowego żywienia

We wtorek, 30 maja, odbył się w „Trzynastce” konkurs sałatkowy. Była to już czwarta w historii naszego gimnazjum edycja klasowego współzawodnictwa, polegającego na pokazywaniu zalet zalet bezmięsnej diety.
Wzięli w nim udział przedstawiciele wszystkich klas naszej szkoły. Ich zadaniem było przygotowanie smacznej, wiosennej sałatki i zaprezentowanie jej w jak najciekawszy sposób. W skład komisji, która oceniała nie tylko walory smakowe, ale też estetyczne sałatek wchodzili wuefiści: pani Katarzyna Berezińska, pan Jacek Drzewiecki oraz pan Janusz Ferenc.

Pierwsze miejsce zajęła klasa III b, na drugim miejscu znalazła się klasa I a, a na trzecim klasa II c.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Julia Curran, III a, cw