Brawa dla Amadeusza!

„Mój dar dla Matki Bożej” - to temat ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży zorganizowanego w przez Tygodnik Katolicki „Niedziela” oraz Kurię Metropolitalną w Częstochowie. W gronie gimnazjalistów świetnie zaprezentował się Amadeusz Narolski z Gimnazjum nr 13

Konkurs wpisywał się w obchody 300 rocznicy koronacji Obrazu Jasnogórskiego. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować prace plastyczne, na których mieli ukazać to, co chcieliby ofiarować Matce Bożej w prezencie, w podziękowaniu za jej Matczyną opiekę.

Miło nam poinformować, że do udziału w tym konkursie zgłosiła się grupka uczniów naszego gimnazjum. A teraz najważniejsza informacja ! Amadeusz Narolski z kl. I c zajął II miejsce w kategorii gimnazjum. Serdecznie gratulujemy.
Martyna Zielińska